Vestavěné postele

Velké řešení pro malý byt

  • serena-big

Matrace Serena

4 690 

Vysoce kvalitní moderní matrace, která vytváří nový trend v oblasti zdravého a aktivního odpočinku. Je vhodná nejen pro aktivní a rekreační sportovce, ale i širokou veřejnost. Maximálního komfortu při ležení je dosaženo použitím více objemových studených pěn o různé tuhosti.

Technická specifikace matrace Serena

  • Výška: 17 cm
  • Nosnost: 130 kg
  • Tuhost: 1 (min) až 4 (max): 2 / 3
  • Jádro: Flexifoam
Kategorie: Štítek:

Popis

Ložná plocha obou desek je profilována kombinací masážních nopků (jemné bodové promasírování pokožky), relaxačního kruhového profilu (pro zvýšenou intenzitu masáže v méně zatížených místech) a hlubokého profilu trojúhelníkového tvaru (v místech největšího zatížení podporuje uvolnění svalstva). Luxusní potah Freshcontrol uvolňuje příjemnou levandulovou vůni, která působí během spánku jako stimulant, uvolňuje svalové napětí a pročišťuje hlavu, napomáhá odbourávání únavy a svým složením přispívá k rychlé regeneraci svalové hmoty. Je snímatelný, pratelný na 60º C. Matrace je standardně dodávána v ochranném trikotu, který prodlužuje její životnost. Doporučujeme též široké veřejnosti pro relaxaci. Zákazník má možnost volby tuhosti strany SOFT/HARD. Vhodné uložení na pevný, lamelový i polohovatelný rošt (matrace kopíruje rošt pod zátěží).

Délka matrace je vždy 200 cm a šířka ve standardním rozměru bude dodána podle objednané sklopné postele. Samostatně neprodejné.