Vestavěné postele

Velké řešení pro malý byt

  • Materasso-Partner-Biogreen

Matrace Materasso Partner Biogreen

7 400 

Vysoce kvalitní zdravotní matrace, která vytváří nový trend v oblasti zdravého a aktivního odpočinku. Je vhodná nejen pro aktivní a rekreační sportovce, ale i širokou veřejnost. Maximálního komfortu při ležení je dosaženo použitím více objemových studených pěn o různé tuhosti.

Technická specifikace matrace Partner Biogreen

  • Výška: 18 cm
  • Nosnost: 130 kg
  • Tuhost: 7 zón
  • Jádro: značková pěna Eliocell o hustotě 35 kg/m³
  • Pratelnost potahu: ano, 60° C
  • Potah: LYOCEL prošitý s PES vláknem 300 g/m²
Kategorie: Štítek:

Popis

Partnerská sendvičová matrace z přírodních pěn Biogreen s rozdílnou tuhostí každé strany. Zelená strana je tuhá, hnědá strana je měkká. Matrace je vyztužená odvětraným a tuhým jádrem ze značkové pěny Eliocell. Matrace je skvělá volba pro toho, kdo hledá matrace s výrazně odlišnými stranami tuhosti.

Pěna Biogreen je napuštěna výtažkem z Aloe Vera, který přirozeně zvyšuje hygienu matrace tím, že likviduje roztoče a bakterie. Zároveň dodává matraci charakteristické aroma, které během krátké doby odvětrá. Tato pěna se vyznačuje specifickou mramorovou strukturou.

Potah Lyocell obsahuje přírodní vlákna z dřevní celulózy, která dobře absorbuje a odvádí vlhkost. Kvalitní vlákno činí tuto látku sametově hebkou, dobře drží tvar a působí luxusním dojmem. Lyocell je přírodní produkt, jehož základem je dřevní celulóza. U látky je použit prošev s vysokou gramáží dutého vlákna, které maximálně odvede případnou vlhkost z potahu, čímž se zvyšuje hygieničnost matrace.

Délka matrace je vždy 200 cm a šířka ve standardním rozměru bude dodána podle objednané sklopné postele. Samostatně neprodejné.